Handel Dino Polska
Køb eller sælg CFD'er med den prisvindende app fra Plus5001
Dino Polska
zł27.612
-3.40%
% køber
Info
Dino Polska, S.A. A chain of grocery stores based in Poland. ft.com
Spread
0,21
Spread (%)
0.75%
O/N finansiering - køb
-0.05523%
O/N finansiering - salg
-0.03255%
Marginindskud
20.00%
Vedligeholdelsesmargin
10.00%
Gearing
1:5
Udløber dagligt
Nej
Sådan kommer du i gang
Opret en konto
Opret konto, bekræft og indbetal
Prøv ubegrænset demo
Øv dig i at handle uden risiko
Kom i gang med at handle
Prøv din strategi i praksis
Hvorfor Plus500?
Over 33 millioner
Registrerede kunder
Trustpilot bedømmelse
19.000 anmeldelser
FXEmpire
Bedste mægler i EU
2025
FAQ
Den aktuelle pris på Dino Polska er 27.613.
Dagens prisinterval er mellem 27.21 og 28.683.
Dino Polska er i dag ændret med -3.40% .
Dino Polska har 96% købere og 4% sælgere.