Handel Gold ETF
Køb eller sælg CFD'er med den prisvindende app fra Plus5001
Gold ETF
$377.982
2.03%
% køber
Info
Gold ETF. Tracks the daily price movement of gold. Yahoo! Finans
Spread
0,36
Spread (%)
0.10%
O/N finansiering - køb
-0.03184%
O/N finansiering - salg
-0.012%
Marginindskud
20.00%
Vedligeholdelsesmargin
10.00%
Gearing
1:5
Udløber dagligt
Nej
Sådan kommer du i gang
Opret en konto
Opret konto, bekræft og indbetal
Prøv ubegrænset demo
Øv dig i at handle uden risiko
Kom i gang med at handle
Prøv din strategi i praksis
Hvorfor Plus500?
Over 33 millioner
Registrerede kunder
Trustpilot bedømmelse
19.000 anmeldelser
FXEmpire
Bedste mægler i EU
2025
FAQ
Den aktuelle pris på Gold ETF er 377.983.
Dagens prisinterval er mellem 376.12 og 380.053.
Gold ETF er i dag ændret med 2.03% .
Gold ETF har 97% købere og 3% sælgere.