Κάντε συναλλαγές στο Tandem Diabetes Care
Αγοράστε ή πουλήστε CFD με τη βραβευμένη εφαρμογή της Plus5001
Tandem Diabetes Care
$15.262
-2.76%
% αγορά
Πληροφορίες
Tandem Diabetes Care, Inc. Yahoo! Οικονομικών
Ποσοστό επικαταλλαγής
0,11
Ποσοστό επικαταλλαγής (%)
0.72%
Νυχτερινή Χρηματοδότηση - Αγορά
-0.05582%
Νυχτερινή Χρηματοδότηση - Πώληση
-0.03196%
Αρχικό περιθώριο
20.00%
Περιθώριο διατήρησης
10.00%
Μόχλευση
1:5
Λήγει καθημερινά
Όχι
Πώς να ξεκινήσετε
Ανοίξτε έναν λογαριασμό
Εγγραφείτε, επαληθεύστε και καταθέστε
Δοκιμάστε τον απεριόριστο λογαριασμό επίδειξης
Εξασκηθείτε στις συναλλαγές χωρίς ρίσκο
Ξεκινήστε τις συναλλαγές
Δοκιμάστε την στρατηγική σας στην πράξη
Γιατί την Plus500;
33+ εκατομμύρια
Εγγεγραμμένοι χρήστες
Αξιολόγηση στο Trustpilot
19K κριτικές
FXEmpire
Η καλύτερη πλατφόρμα επενδύσεων στην ΕΕ
2025
Συχνές Ερωτήσεις
Η τρέχουσα τιμή του Tandem Diabetes Care είναι 15.263.
Το σημερινό εύρος τιμών κυμαίνεται μεταξύ 15.18 και 16.013.
Tandem Diabetes Care έχει μεταβληθεί κατά -2.76% σήμερα.
ΤοTandem Diabetes Care διαθέτει 91% αγοραστές και 9% πωλητές.