Tirgojiet ASX 200
Pērciet vai pārdodiet CFD ar godalgoto Plus500 lietotni1
ASX 200
AU$8,7892
0.93%
% pērk
Informācija
ASX 200 nākotnes līgumu CFD, kura pamatā ir S&P/ASX 200 indeksa nākotnes līgumi. ASX 200 aptver 200 visievērojamāko kompāniju akcijas, kuras tiek tirgotas Austrālijā. Future-ASX
Spreds
4
Spreds (%)
0.05%
Nakts kredīts - pirkšana
-0.02549%
Nakts kredīts - pārdošana
-0.0019%
Sākotnējā marža
5.00%
Uzturēšanas marža
2.50%
Kredītsvira
1:20
Termiņš beidzas katru dienu
Nē
Nākotnes līgums
2026. g. septembris
Automātiskā pozīciju pārnešana
trešdiena, 2026. gada 16. septembris
Kas ir ASX 200?
ASX 200 jeb S&P/ASX 200 indekss ir akciju tirgus indekss, ar kuru mēra 200 Austrālijā bāzētu uzņēmumu no dažādām nozarēm, sākot ar veselības aprūpi un beidzot ar patēriņa precēm. Šis indekss tiek koriģēts pēc tirgus kapitalizācijas. Indeksa cenu var ietekmēt makroekonomiskie rādītāji, piemēram, procentu likmes un IKP pieaugums, kā arī tādi ar uzņēmumiem saistīti faktori kā peļņas ziņojumi un uzņēmumu apvienošanās.
Kā sākt
Atveriet kontu
Reģistrējieties, verificējiet un iemaksājiet līdzekļus
Izmēģiniet neierobežotu demo
Trenējieties tirgot bez riska
Sāciet tirgot
Pārbaudiet savu stratēģiju reālos apstākļos
Kāpēc Plus500?
33+ miljoni
Reģistrēti klienti
Trustpilot vērtējums
19K atsauksmju
FXEmpire
Labākais brokeris ES
2025
FAQ
Pašreizējā ASX 200 cena ir 87893.
Šodienas cenu diapazons ir no 8738 līdz 88413.
ŠodienASX 200 ir mainījies par 0.93%.
ASX 200 ir 77% pircēju un 23% pārdevēju.